Nabízíme spravedlivou cenu plynu, proto si změňte svého dodavatele.
Kalkulátor cen

Vítejte na stránkách PLYNULE.CZ - Vašeho dodavatele plynu

PLYNULE.CZ je stále jedním z nejlevnějších dodavatelů, a to i přes masivně inzerované slevy našich konkurentů.

My v PLYNULE.CZ neinvestujeme do drahé televizní reklamy, neboť si myslíme, že dobrý produkt si svého zákazníka najde sám. V tom nám pomáhá i fakt, že na rozdíl od konkurence nabízející spousty různých nepřehledných tarifů nabízíme pouze dvě tarifní varianty, za kterých si jednoduše vybere každý – bez skrytých poplatků, poznámek pod čarou, sankcí za řádnou změnu dodavatele.

Aktuálně

V reakci na poslední vývoj trhu s plynem cítíme potřebu Vás informovat o některých zavádějících praktikách, které používá stále větší množství našich konkurentů. Jak možná víte, společnost HALIMEDES, a.s. – PLYNULE.CZ vstoupila v roce 2010 na trh jako jeden z nejlevnějších dodavatelů zemního plynu, který si navíc od začátku zakládal na podnikání bez korupce, na dodávkách suroviny „s původem“, s jednoduchými a čitelnými obchodními podmínkami. To, že někteří prodejci se nyní snaží zlevňovat, chápeme jako reakci na situaci, kterou na trhu s plynem vyvolala naše společnost – a to především kombinací nízké ceny a férového přístupu k zákazníkům.

V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 841 222 841 nebo na emailové adrese zákaznického centra info@plynule.cz.

ÚvodDomácnostFirmyO společnostiLegislativaDokumentyReferenceKontaktyPtáte se

HALIMEDES, a.s.
Senovážné náměstí 978/23   Praha 1   110 00
Tel: +420 841 222 841   Email: info@plynule.cz   IČ: 29015961   DIČ: CZ29015961Chat